Menü Kapat
HAKKIMIZDA
garaj-sigorta

Alanında Türkiye’nin en büyük dijital sigorta platformlarından biri olan garajsigorta.com.tr bir garaj.com.tr iştirak şirketidir.

garaj.com.tr 30 yıllık tecrübesi ile filo kiralama ve araç satış hizmeti vermek üzere faaliyetlerini sürdürmekte olan bir şirketler grubudur. Bünyenin yeni ve hızlı büyüyen üyesi olan garajsigorta.com.tr Trafik sigortası, Kasko, Sağlık Sigortası, DASK, iş yeri sigortası, seyahat sigortası ve Minik Dostlarımızın sigortası ihtiyaçlarında müşterilerine en iyi ve en uygun sigorta tekliflerini sunmasının yanı sıra profesyonel ekibi ile 7/24 ulaşıma açık müşteri desteği ile müşteri memnuniyetini öncelik edinmiş bir sigorta şirketidir.

Garaj Sigorta dijitalleşen dünyanın bilincinde olup müşterilerinin zamanına saygı ve önem gösterip daha hızlı anlaşılır ve güvenli poliçeler ile hizmet vermeyi bir ilke haline getirmiş ve bununla birlikte dijital dünyanın içerisine hızlı bir şekilde giriş yapmıştır ve hızla büyümeye devam etmektedir.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, en doğru şekilde en uygun çözüm ve önerilerini sunan, yaygın hizmet ağı ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini, en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, sürdürülebilir ve uzun yıllara dayanan bir kalıcılıkla, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan Garaj Sigorta,

Sizlerin sağlığını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarınızı korumak, hayatınızın tüm evrelerinde sizin ve ailenizin yanında olmak için var.

garaj-sigorta